Dirbtinių rožių puokštė,  Vazone

Dirbtinių rožių puokštė, Vazone

19,90 €
Su mokesčiais

Dirbtinių rožių rankų darbo puokštė vazone.

Sudėtis: rožės 10 vnt, smulkios gėlytės ir dirbtiniai lapai.

Rožės baltos, smulkios gėlytės baltos, lapai kelių rūšių - žali.

Puokštė pailga: ilgis apie 80cm, plotis 35cm, aukštis 30cm

Vazono aukštis 15 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinių rožių puokštė, Vazone. Šios rankų darbo dirbtinių gėlių puokštės skirtos kapams. Puokštės ilgis 80cm, plotis 35cm. Dirbtinių rožių puokštės pagrindą sudaro baltos rožės, smulkios baltos gėlytės bei kelių rūšių žali dirbtiniai lapai. Dirbtinių rožių puokštės vazonuose dažniausiai yra vėlinių puokštės. Dirbtinės gėlės vazonuose statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Šios dirbtinių rožių puokštės pagrindinis akcentas yra baltos rožės. Puokštės sudėtis: rožės žiedai 10 vnt, smulkios baltų žiedų gėlytės ir žalios lapų šakos. Dirbtinių rožių puokštė įtvirtinta plastikiniame vazone. Iš šio vazono puokštės išimti negalima. Dirbtinių gėlių puokštė yra 30 cm aukščio, apie 35 cm pločio, o ilgis apie 80 cm. (Nuotraukoje dirbtinių gėlių puokštė padėta šalia medinės liniuotės metro). Dirbtinės gėlės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo itin natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl dirbtinių gėlių puokštė gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

Dirbtinių rožių puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių rožių puokštės tvirtinimui vazone panaudotas gipsas, kuris puokštei suteikia svorio ir stabilumo. Dirbtinių rožių puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant dirbtinių rožių puokštė bus supakuota dėžėje, o išėmus iš dėžės puokštę reikės paformuoti.

Papildoma informacija

468082023