Dirbtinių gėlių puokštė, su gvazdikais

Dirbtinių gėlių puokštė, su gvazdikais

27,60 €

Rankų darbo dirbtinių gėlių puokštė vazone.

Sudėtis: gvazdikai 10 vnt, kalijos 12 vnt,

smulkios plastikinės šakelės su uogytėmis ir dirbtiniai lapai.

Gvazdikai ir kalijos baltos, smulkios uogytės žalsvos, lapai žali.

Puokštė pailga: ilgis apie 80cm, plotis 35cm, aukštis 30cm.

Vazono aukštis 15 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinių gėlių puokštė, su gvazdikais. Rankų darbo dirbtinių gėlių puokštės įtvirtintos vazone skirtos kapamsPuokštės ilgis 80cm, plotis 35cm. Dirbtinių gėlių puokštės pagrindą sudaro balti gvazdikai ir baltos kalijos, jas papildo smulkios šakelės su žalsvomis smulkiomis uogytėmis ir apgaubia žali lapai. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose dažniausiai yra vėlinių puokštės, jos statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Šios dirbtinių dirbtinių puokštės sudėtis: gana natūraliai atrodantys gvazdikų žiedai 10 vnt yra medžiaginiai, kalijų žiedai 12 vnt - lateksiniai, smulkios šakelės su uogytėmis plastikinės, gėlių ir kiti lapai medžiaginiai. Lapų ir gvazdikų žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl dirbtinių gėlių puokštė gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms. Dirbtinių gėlių puokštė su gvazdikais įtvirtinta plastikiniame vazone. Iš šio vazono puokštės išimti negalima. Puokštė su gvazdikais yra pailga, jos ilgis apie 80 cm,  plotis apie 35 cm, o aukštis apie 30 cm.

Dirbtinių gėlių puokštės gėlių kotai ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių puokštės tvirtinimui vazone panaudotas gipsas, kuris puokštei suteikia svorio ir stabilumo, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant dirbtinių gėlių puokštė bus supakuota dėžėje, o išėmus iš dėžės puokštę reikės paformuoti ir pataisyti.

Papildoma informacija

DGP-su-gvazdikais