Dirbtinių gėlių puokštė, Rožės

Dirbtinių gėlių puokštė, Rožės

33,90 €
Su mokesčiais

Vienetinė didelė dirbtinių gėlių rankų darbo puokštė vazone.

Sudėtis: rožės 18 vnt, smulkios rožytės, smulkios gėlytės ir dirbtiniai lapai.

Rožės baltos, smulkios rožytės prigesintos oranžinės, lapai kelių rūšių žali.

Puokštė pailga: ilgis apie 120cm, plotis 50cm, aukštis 35cm

Vazono aukštis 15 cm, skersmuo 17 cm

Pastaba: ši puokštė yra viena.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinių gėlių puokštė, Rožės. Vienetinė rankų darbo dirbtinių gėlių puokštėDirbtinių gėlių puokštės ilgis 1,2m, plotis 50cm. Dirbtinės gėlių puokštės pagrindą sudaro baltos rožės, smulkios prigesintos oranžinės spalvos rožytės, smulkių baltų gėlyčių žiedeliai bei kelių rūšių žali dirbtiniai lapaiDirbtinių gėlių puokštės vazonuose dažniausiai yra vėlinių puokštės. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Šios dirbtinių gėlių puokštės pagrindinis akcentas yra rožės. Dirbtinių gėlių puokštės sudėtis: rožės žiedai 18 vnt, daug smulkių oranžinių rožyčių, kurios atkartoja rudeninių lapų spalvas, smulkios baltų žiedų gėlytės ir lapų šakos. Dirbtiniai rožių žiedai baltos spalvos.

Dirbtinių gėlių kompozicija įtvirtinta plastikiniame vazone. Iš šio vazono puokštės išimti negalima. Dirbtinių gėlių puokštė yra 35 cm aukščio, plotis apie 50 cm, o ilgis apie 1,20 m. (Nuotraukoje dirbtinių gėlių puokštė padėta šalia medinės liniuotės metro). Dirbtinės gėlės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo itin natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl dirbtinių gėlių puokštė gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

Dirbtinių gėlių puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių puokštės tvirtinimui vazone panaudotas gipsas, kuris puokštei suteikia svorio ir stabilumo. Dirbtinių gėlių puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant dirbtinių gėlių puokštė bus supakuota dėžėje, o išėmus iš dėžės puokštę reikės paformuoti.

Pastaba: dirbtinių gėlių puokštes darome mes patys. Ši puokštė yra viena.

Papildoma informacija

468082022