Dirbtinių gėlių puokštė, Chrizantemos

Dirbtinių gėlių puokštė, Chrizantemos

36,90 €
Su mokesčiais

Didelė rankų darbo dirbtinių gėlių kompozicija vazone.

Sudėtis: chrizantemos 2 vnt, rožės 16 vnt, smulkios gėlytės ir dirbtiniai lapai.

Chrizantemos gelsvai šampaninės, rožės baltos ir gesvai žalsvos, smulkios gėlytės geltonos ir žalsvos, lapai žali.

Puokštė pailga: ilgis apie 120cm, plotis 50cm, aukštis 35 cm.

Vazono aukštis 15 cm, skersmuo 17 cm.

Pastaba: ši puokštė yra tik viena.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinių gėlių puokštėChrizantemos. Vienetinė rankų darbo puokštėPuokštės pagrindą sudaro žali lapai, dirbtinės chrizantemos ir dirbtinės rožėsDirbtinių gėlių puokštės vazonuose dažniausiai yra vėlinių puokštėsDirbtinių gėlių puokštės vazonuose statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Šios dirbtinių gėlių kompozicijos pagrindinis akcentas yra dvi didelės dirbtinės chrizantemosDirbtinių gėlių puokštės sudėtis: didelės chrizantemos - 2 žiedai, rožės žiedai 4 vnt, smulkios rožytės ir didelės lapų šakos. Dirbtinių gėlių puokštės chrizantemų žiedai yra gelsvai šampaninės spalvos, žiedo skersmuo apie 18 cm, rožės žiedai sviesiai oranžiniai, skersmuo 7 cm; smulkios oranžinės rožytės; dirbtiniai lapai - 6 šakos, lapų spalva tamsiai žalia, vieno lapo aukštis apie 17 cm. Gėlių kompozicija įtvirtinta plastikiniame vazone. Iš šio vazono puokštės išimti negalima. Dirbtinių gėlių puokštė yra 35 cm aukščio, pločio apie 50 cm, o ilgis apie 1,20 cm. (Nuotraukoje prie dirbtinių gėlių kompozicijos padėta medinė liniuotė metras). Dirbtinės gėlės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo labai natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl dirbtinių gėlių puokštė gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

Dirbtinių gėlių puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių puokštės tvirtinimui vazone panaudotas gipsas, kuris puokštei suteikia svorio ir stabilumo. Dirbtinių gėlių puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant dirbtinių gėlių puokštė bus supakuota dėžėje, o išėmus iš dėžės puokštę reikės paformuoti.

Pastaba: puokštė yra tik viena.

Papildoma informacija

468082020