Dirbtinių gėlių puokštė, Alstromerijos

Dirbtinių gėlių puokštė, Alstromerijos

49,00 €
Su mokesčiais

Didelė rankų darbo dirbtinių gėlių puokštė vazone

Sudėtis: astromerijos 4 vnt, rožės 12 vnt ir dirbtiniai lapai 

Astromerijų žiedai žalsvi, rožės baltos,

smulkios baltos gėlytės ir tamsiai žali lapai

Puokštė pailga: ilgis 120cm, plotis 50cm, aukštis 40cm

Vazono aukštis 15 cm, skersmuo 17 cm

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinių gėlių puokštė, Astromerijos. Didelė rankų darbo puokštė įtvirtinta vazoneDirbtinių gėlių puokštės ilgis 120cm, plotis 50cm. Puokštės pagrinde panaudotos žalsvos astromerijos, jas papildo rožės ir žali lapai. Visos gėlės nukreiptos į vieną pusę, todėl puokštę tinka statyti prie paminklo ar sienelės. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose dažniausiai yra vėlinių puokštės skiriamos kapams. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Šios dirbtinių gėlių kompozicijos sudėtis: didelės astromerijų šakos - 4 šakos, rožės žiedai 12 vnt, smulkios baltos gėlytės ir didelės lapų šakos. Astromerijų žiedai šviesiai žalsvi, rožių žiedai balti, yra smulkių baltų gėlyčių ir daug žalių lapų. Didelė gėlių puokštė įtvirtinta plastikiniame vazone. Iš šio vazono puokštės išimti negalima. Dirbtinių gėlių kompozicijos aukštis 35 cm, plotis apie 50 cm, o ilgis apie 120 cm. (Nuotraukoje prie dirbtinių gėlių puokštės padėta medinė liniuotė metras). Dirbtinės gėlės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo gana natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl puokštės gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

Dirbtinių gėlių puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių puokštės tvirtinimui vazone panaudotas gipsas, kuris puokštei suteikia svorio ir stabilumo. Puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant puokštė bus supakuota dėžėje, o išėmus iš dėžės puokštę reikės paformuoti.

Pastaba: dirbtinių gėlių kompozicija yra viena

Papildoma informacija

468082002