Dirbtinių gėlių kompozicija, Rožės

Dirbtinių gėlių kompozicija, Rožės

36,90 €
Su mokesčiais

Didelė dirbtinių gėlių kompozicija vazone

Sudėtis: bijūnai 6 vnt, rožės 12 vnt, plastikiniai viržiai ir dirbtiniai lapai 

Rožės ir bijūnai balti/šampaniniai, rožinės spalvos, lapai tamsiai žali

Puokštė pailga: ilgis 100cm, plotis 50cm, aukštis 35cm

Vazono aukštis 15 cm, skersmuo 17 cm

Pastaba: yra dvi puokštės tik su rožiniais viržiais

Spalva
  • Rožinė
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinių gėlių kompozicija, Rožės. Dirbtinių gėlių puokštės ilgis 1m, plotis 50cm. Puokštės pagrindą sudaro baltos rožės, bijūnai, žali lapai ir viržiai. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose dažniausiai yra vėlinių puokštės skiriamos kapams. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Šios dirbtinių gėlių kompozicijos pagrindinis akcentas yra rožės. Puokštės sudėtis: dideli bijūnai - 6 žiedai, rožės žiedai 12 vnt, viržiai ir lapų šakos. Bijūnų ir rožių žiedai baltos/lengvai šampaninės spalvos. Bijūno žiedo skersmuo 12 cm, rožės žiedo skersmuo 9 cm; viržiai - smulkios plastikinės šakelės; dirbtiniai lapai - 6 šakos, lapų spalva tamsiai žalia, vieno lapo aukštis apie 17 cm. Gėlių kompozicija įtvirtinta plastikiniame vazone. Iš šio vazono puokštės išimti negalima. Dirbtinių gėlių kompozicijos aukštis 35 cm, plotis apie 50 cm, o ilgis apie 1,00 cm. (Nuotraukoje prie dirbtinių gėlių kompozicijos padėta medinė liniuotė metras). Dirbtinės gėlės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo gana natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl kompozicija gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

Dirbtinių gėlių puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių puokštės tvirtinimui vazone panaudotas gipsas, kuris puokštei suteikia svorio ir stabilumo. Puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant puokštė bus supakuota dėžėje, o išėmus iš dėžės puokštę reikės paformuoti.

Pastaba: dirbtinių gėlių puokštes darome mes patys. Baltos puokštės yra tik dvi su rožiniais viržiais.

Papildoma informacija

468082013Rožiniai viržiai