Dirbtinių gėlių kompozicija, Orchidėjos

Dirbtinių gėlių kompozicija, Orchidėjos

35,90 €
Su mokesčiais

Didelė rankų darbo dirbtinių gėlių kompozicija vazone

Sudėtis: orchidėjos šakos 4 vnt, rožės 6 vnt, hortenzijos ir dirbtiniai lapai 

Orchidėjos žiedai balti, rožės rausvai rudos, hortenzijos gelsvos, lapai tamsiai žali

Puokštė pailga: ilgis 120cm, plotis 50cm, aukštis 40cm

Vazono aukštis 15 cm, skersmuo 17 cm

Pastaba: yra tik viena puokštė

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinių gėlių kompozicija, Orchidėjos. Puokštė rankų darbo, įtvirtinta vazoneDirbtinių gėlių puokštės ilgis 120cm, plotis 50cm. Puokštės pagrinde panaudotos baltos orchidėjos, jas papildo rožės, hortenzijos ir žali lapai. Visos gėlės nukreiptos į vieną pusę, todėl puokštę tinka statyti prie paminklo ar sienelės. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose dažniausiai yra vėlinių puokštės skiriamos kapams. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Šios dirbtinių gėlių kompozicijos sudėtis: didelės orchidėjos - 4 šakos, rožės žiedai 6 vnt, hortenzijos - 5 šakos su žiedų kekėmis ir didelės lapų šakos. Orchidėjos žiedo plotis 10 cm, ilgis 7 cm, rožės žiedo skersmuo 6 cm; hortenzijų žiedų skersmuo apie 7cm, dirbtiniai lapai - 6 šakos, lapų spalva tamsiai žalia, vieno lapo aukštis apie 17 cm. Gėlių kompozicija įtvirtinta plastikiniame vazone. Iš šio vazono puokštės išimti negalima. Dirbtinių gėlių kompozicijos aukštis 35 cm, plotis apie 50 cm, o ilgis apie 120 cm. (Nuotraukoje prie dirbtinių gėlių kompozicijos padėta medinė liniuotė metras). Dirbtinės gėlės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo gana natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl kompozicija gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

Dirbtinių gėlių puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių puokštės tvirtinimui vazone panaudotas gipsas, kuris puokštei suteikia svorio ir stabilumo. Puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant puokštė bus supakuota dėžėje, o išėmus iš dėžės puokštę reikės paformuoti.

Pastaba: dirbtinių gėlių kompozicija yra viena

Papildoma informacija

468082001