• Naujiena
Dirbtinių gėlių kompozicija, Lelijos

Dirbtinių gėlių kompozicija, Lelijos

49,00 €
Su mokesčiais

Didelė rankų darbo dirbtinių gėlių kompozicija vazone.

Sudėtis: lelijų šakos 4 vnt, rožės 12 vnt ir dirbtiniai lapai.

Lelijų žiedai balti lateksiniai, rožės baltos, lapai tamsiai žali.

Puokštė pailga: ilgis 120cm, plotis 50cm, aukštis 40cm.

Vazono aukštis 15 cm, skersmuo 17 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinių gėlių kompozicija, Lelijos. Puokštė rankų darbo, įtvirtinta vazoneDirbtinių gėlių puokštės ilgis 120cm, plotis 50cm. Puokštės pagrinde panaudotos baltos lelijos, jas papildo rožės ir žali lapai. Visos gėlės nukreiptos į vieną pusę, todėl puokštę tinka statyti prie paminklo ar sienelės. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose dažniausiai yra vėlinių puokštės skiriamos kapams. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Šios dirbtinių gėlių kompozicijos sudėtis: didelės lelijų šakos - 4 vnt, rožės žiedai 12 vnt ir didelės lapų šakos. Lelijos žiedo plotis apie 20 cm, aukštis 10 cm cm, rožės žiedo skersmuo apie 6 cm; dirbtiniai lapai - 6 šakos, lapų spalva tamsiai žalia, vieno lapo aukštis apie 17 cm. Gėlių kompozicija įtvirtinta plastikiniame vazone. Iš šio vazono puokštės išimti negalima. Dirbtinių gėlių kompozicijos aukštis 35 cm, plotis apie 50 cm, o ilgis apie 120 cm. (Nuotraukoje prie dirbtinių gėlių kompozicijos padėta medinė liniuotė metras). Dirbtinės gėlės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo gana natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl kompozicija gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

Dirbtinių gėlių puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių puokštės tvirtinimui vazone panaudotas gipsas, kuris puokštei suteikia svorio ir stabilumo. Puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant puokštė bus supakuota dėžėje, o išėmus iš dėžės puokštę reikės paformuoti.

Papildoma informacija

DGK Lelijos