Led Balionai, mix 5 vnt

Led Balionai, mix 5 vnt

2,89 €

Lateksiniai balionai su led lemputėmis

Balionų spalvos įvairios

Baliono diametras 30 cm

Pakuotėje 5 balionai su led lemputėmis

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
10 10% Iki 2,89 €
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Led balionai mix, 5 vnt tai skirtingų spalvų balionai, kurių viduje yra led lemputės. Led balionai lateksiniai tinka gimtadieniui ar kitai progai. Balionai tai gražios švenčių dekoracijos ir papuošimai. Led balionai gali būti kabinami po vieną arba rišami puokštėmis po kelis balionus.

Led balionai pučiami iki 30 cm diametro. Led balionai stiprūs, turi pakankamai ilgus kakliukus surišimui, ilgai išlaiko pripūstą formą. Led balionai pildomi oru arba pučiamos helio dujos, tada balionai gražiai kyla į viršų. Helio dujomis pripūsti balionai turi būti pririšti arba pritvirtinti svareliais. Led lemputė pritvirtinta baliono viršuje. Led lemputę reikia įjungti prieš pučiant balioną. Led balionai mirksi, šviečia 24 val, ypatingai gražiai atrodo tamsoje.

Balionai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus kaučiuko ir gamtoje 100 % biologiškai suyra, bet kadangi viduje yra įdėtos led lemputės, balionų negalima palikti gamtoje ar leisti jiems nuskristi. Po šventės led balionai surenkami ir išmetami į specialius konteinerius.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijos!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionui arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūstus balionus laikykite vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

Papildoma informacija

4610925102