Led Balionai, balti 5 vnt

Led Balionai, balti 5 vnt

3,50 €
Su mokesčiais

Lateksiniai balionai su led lemputėmis.

Balionai baltos matinės spalvos.

Baliono diametras 30 cm.

Pakuotėje 5 balionai su led lemputėmis.

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
10 10% Iki 3,50 €
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Led balionai balti su viduje pritvirtintomis led lemputėmis. Lemputės įjungiamos prieš pučiant balionus. Led balionai puikios švenčių dekoracijos, krikštynų ir vestuvių dekoracijos. Led balionai taip pat tinka ir vaikų gimtadieniui. Led balionai gali būti kabinami po vieną arba rišami puokštėmis po kelis balionus. Led balionai gali būti tvirtinami ant balionų pagaliukų ir smeigiami į puokštes. Led balionai, uždangos-sienelės lietutis,  girliandos ir pom pom bet kokią erdvę gali paversti puikia šventine aplinka.

Led balionai pučiami iki 30 cm diametro. Led balionai stiprūs, turi pakankamai ilgus kakliukus surišimui, ilgai išlaiko pripūstą formą. Led balionai pildomi oru arba pučiamos helio dujos, tada balionai gražiai kyla į viršų. Helio dujomis pripūsti balionai turi būti pririšti arba pritvirtinti svareliais. Led lemputė pritvirtinta baliono viršuje. Led lemputę reikia įjungti prieš pučiant balioną. Led balionai šviečia 24 val, ypatingai gražiai atrodo tamsoje.

Balionai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus kaučiuko ir gamtoje 100 % biologiškai suyra, bet kadangi viduje yra įdėtos led lemputės, balionų negalima palikti gamtoje ar leisti jiems nuskristi. Po šventės led balionai surenkami ir išmetami į specialius konteinerius.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijos!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionui arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūstus balionus laikykite vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

Papildoma informacija

BL12-3-008