Balionai, skaidrūs su Drugeliais, 1 vnt

Balionai, skaidrūs su Drugeliais, 1 vnt

0,40 €
Su mokesčiais

Lateksiniai skaidrūs balionai su

aplinkui pieštais baltais drugeliais

Išmatavimai: D 30 cm

Galima pirkti 1 vnt

perkant 10 vnt taikoma nuolaida

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
10 10% Iki 0,40 €
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Balionai skaidrūs su baltais drugeliais yra puiki vestuvių atributika ir švenčių dekoracijos. Balionai su drugeliais tinka krikštynoms ir vaiko gimtadieniui. Balionai gali būti kabinami po vieną, kabinami puokštėmis po kelis balionus arba rišamos balionų girliandos.

Balionai yra skaidrūs - pusiau permatomi su aplinkui pieštais baltais drugeliais. Balionai pučiami iki 30 cm diametro. Balionai stiprūs, turi pakankamai ilgus kakliukus surišimui, ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai pildomi oru arba pučiamos helio dujos. 

Lateksiniai balionai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso ir gamtoje 100 % biologiškai suyra.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijos!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionui arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūstus balionus laikykite vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

Papildoma informacija

4610925005