Balionai, rožiniai su Drugeliais, 1 vnt

Balionai, rožiniai su Drugeliais, 1 vnt

0,45 €
Su mokesčiais

Lateksiniai blizgūs Metal rožiniai balionai su

aplinkui balioną pieštais baltais drugeliais

Baliono diametras iki 30 cm

Galima pirkti 1 vnt

perkant 10 vnt taikoma nuolaida

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
10 10% Iki 0,45 €
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Balionai rožiniai su drugeliais yra puiki krikštynų ir kitų švenčių dekoracija. Balionai metalizuoti, diametras 30 cm, pučiami oru ar helio dujomis. Balionai su baltais drugeliais tinka vaikų gimtadieniams ypač mergaitės gimtadieniui. Balionai gali būti kabinami po vieną, kabinami puokštėmis po kelis balionus arba rišamos balionų girliandos.

Balionai yra metalizuoti blizgūs rožinės spalvos su aplinkui pieštais baltais drugeliais. Balionai pučiami iki 30 cm diametro. Balionai stiprūs, turi pakankamai ilgus kakliukus surišimui, ilgai išlaiko pripūstą formą.  

Lateksiniai balionai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso ir gamtoje 100 % biologiškai suyra.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijos!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionui arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūstus balionus laikykite vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

Papildoma informacija

4610925006