Balionai, Pastel 29 cm, turkio 100 vnt

Balionai, Pastel 29 cm, turkio 100 vnt

5,65 €
Su mokesčiais

Guminiai balionai Celebration

Spalva pastelinė turkio (pilkšvai mėlyna)

Diametras 29 cm

Pakuotėje 100 vnt

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Balionai Pastel turkio Celebration daugiausiai skirti gimtadienio šventės dekoravimui, bet tinka ir kitai progai. Balionai naudojami šventės patalpų ir lauko papuošimui. Iš balionų daromos įvairios balionų girliandos, balionų puokštės ir kitos švenčių dekoracijos.

Guminiai balionai stiprūs, pakuotėje yra tik pilkšvai mėlynos turkio spalvos pasteliniai balionai, viso 100 vnt. Šie balionai pučiami iki 29 cm diametro. Balionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai gali būti pildomi oru ar pučiamos helio dujos. Kadangi helio dujos lengvesnės už orą, balionai su helio dujomis greitai kyla į viršų, juos būtina pririšti arba naudoti svarelius.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

Papildoma informacija

4610925413