Balionai, balti su Širdelėmis, 1 vnt

Balionai, balti su Širdelėmis, 1 vnt

0,40 €
Su mokesčiais

Lateksiniai balti balionai su raudonomis širdelėmis

Širdelės išdėstytos aplink visą balioną

Balionas pučiamas iki 30 cm skersmens

Galima pirkti 1 vnt

perkant 10 vnt taikoma nuolaida

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
10 10% Iki 0,40 €
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Balionai balti su Širdelėmis, 1vnt. Balionai lateksiniai, pasteliniai balti su raudonomis širdelėmis, pučiami oru ar heliu iki 30cm. Balionai su širdelėmis puiki vestuvių atributika ir gražus Valentino dienos dekoro elementas. Balionai gali būti kabinami po vieną ar puokštėmis bei derinami su kitais balionais arba daromos balionų girliandos ir kitos balionų dekoracijos.

Balionai yra nepermatomi, balti pastelinės spalvos, ant viršaus pieštos raudonos širdelės. Balionai pučiami iki 30 cm diametro. Balionai stiprūs, turi pakankamai ilgus kakliukus surišimui, ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai pildomi oru arba pučiamos helio dujos. 

Lateksiniai balionai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso ir gamtoje 100 % biologiškai suyra.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijos!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionui arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūstus balionus laikykite vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

Papildoma informacija

4610925004