Vestuvių dekoracija Širdys, 2vnt, 30cm ir 19cm

Vestuvių dekoracija Širdys, 2vnt, 30cm ir 19cm

20,66 €

Vestuvių dekoracija Širdys. Vestuvių dekoracija pagaminta iš baltų medinių vytelių. Tinka naudoti kaip automobilio arba patalpų dekoracija. Širdys papuoštos švelniai kreminėmis dirbtinėmis gėlėmis, karoliukais bei juostelėmis.

Pakuotėje yra 2 vnt dekoracijų. Vienos širdies dydis apie 30cm, kitos apie 19cm. Vestuvių dekoracijos širdys yra su skaidriais plastikiniais siurbtukais.

Dekoracijos įpakuotos skaidrioje plastikinėje dėžutėje.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Vestuvių dekoracija Širdys, 2vnt, 30cm ir 19cm. Vestuvių dekoracija širdys pagaminta iš baltų medinių vytelių. Vestuvių dekoracijos širdys yra dekoruotos švelnios kreminės spalvos dirbtinėmis gėlėmis, perlo žvilgesį turinčiais karoliukais bei baltomis juostelėmis. Komplekte yra dvi vestuvių dekoracijos širdys, viena širdis yra apie 30cm dydžio, kita apie 19cm dydžio. Vestuvių dekoracijos širdys atrodo labai natūraliai, bet elegantiškai ir puošniai. Dekoracija širdys tinka vestuvių, valentino dienos, mergvakario švenčių puošimui.

Vestuvių dekoracija širdys yra su skaidriais plastikiniais siurbtukais. Vestuvių dekoracija širdys gali būti naudojama kaip vestuvių automobilio dekoracija arba patalpų/interjero dekoracija. 

Vestuvių dekoracijos širdys yra supakuotos skaidrioje plastikinėje dėžutėje. 

Papildoma informacija

SRK5