Vestuvinė dekoracija automobiliui Romantika

Vestuvinė dekoracija automobiliui, Romantika

24,50 €
Su mokesčiais

Vestuvinė dekoracija iš baltos organzos

Komplekto sudėtis: 5 kaspinai ir organzinė juosta

Papuošimas: sidabrinė juostelė ir dirbtiniai rožių žiedai

Galimos rožių spalvos: raudona, kreminė, rožinė, violetinė

Spalva
  • Raudona
  • Kreminė
  • Rožinė
  • Violetinė
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Vestuvinė dekoracija automobiliui tai gražus automobilio papuošimas rankų darbo kaspinais pagamintais iš medžiagos-organzos ir puoštas dirbtinėmis gėlėmis.

Dekoracija Romantika pagaminta iš baltos organzos juostos ir penkių tos pačios organzos kaspinų. Kaspinai dekoruoti sidabrine tinkline juostele ir dirbtiniais rožių žiedais. Organzos juosta ant automobilio dedama V forma. Visas juostos ilgis 3,5 m, po 1,75 m į abi puses.

Dekoracijos pritvirtinimas ant automobilio: šoninius kaspinus (apie 25 cm ilgio ir 20 cm pločio) kartu su organzos juostos kraštais tvirtinkite ant automobilio kapoto kampų - tam pakelkite kapotą ir juostelėmis pririškite kaspinus prie kapotą laikančių svirčių. Tada uždarykite kapotą ir priekinį kaspiną (apie 50 cm ilgio ir 35 cm pločio) kartu su organzos juostos centru riškite ant automobilio priekinių grotelių. Ant veidrodėlių pririškite po vieną kaspiną (apie 25 cm ilgio ir 40 cm pločio) ir Jūsų automobilis papuoštas. Komplektus vestuvėms gaminame mes patys, todėl gėlių spalvas galime keisti pagal Jūsų pageidavimus.

Romantiškos Jums kelionės!

Papildoma informacija

611002RA