Vestuvinė dekoracija automobiliui Mažylis

Vestuvinė dekoracija automobiliui, Mažylis

15,90 €
Su mokesčiais

Dekoracija automobiliui tai kaspinai padaryti iš plastikinės juostelės

Sudėtis: 3 rankų darbo kaspinai ir papuošta juosta dedama ant kapoto

Kaspinų spalva balta

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Vestuvinė dekoracija automobiliui tai nedideli rankų darbo kaspinai padaryti iš plastikinės juostelės ir kaspinai papuošta juosta

Komplektas pagamintas iš baltos juostelės. Kaspinai tvirti - neišsiardo ir nesuyra nuo lietaus ir vėjo. Komplektą sudaro: 1 didelis kaspinas R4 ø 30 cm, V formos juosta (viso 4 m)  dekoruota šešiais kaspinėliais ø 15 cm ir  2 kaspinai R2 ø 15 cm su  „uodegėlėmis" (ilgis 50 cm).

Komplekto tvirtinimas - pirmiausia ant automobilio kapoto gerai priklijuokite V foma juostą su kaspinėliais - tai geriausia atlikti dviese - vienas laikykite juostos centrą, o kitas pritvirtinkite juostos kraštus. Juostą pritaikykite pagal savo automobilio kapoto ilgį, užlenkite ir priklijuokite vidinėje kapoto pusėje, galus nukirpkite. Juosta turi būti įtempta ir gerai prigludusi prie kapoto. Didelį kaspiną pririškite ant priekinių grotelių arba klijuokite ant kapoto norimoje vietoje. Ant veidrodėlių tvirtai pririškite kaspinus su „uodegėlėmis", tam panaudokite kelias juosteles - riškite per veidrodėlio lenkimo liniją - tada kaspinai laikysis išorinėje veidrodėlio pusėje.

Jūsų vestuvinis automobilis papuoštas. Geros Jums šventės.

Papildoma informacija

611104